Kulinarne

Firma Senso Gastro za cel swoich działań przyjęła dostarczanie rozwiązań technologicznych ze szczególnym naciskiem na zaplecza gastronomiczne, przetwórstwa żywności i sklepowe, systemy chłodnicze, mroźnicze i klimatyzacyjne oraz zabudowy meblowe.

Nasza działalność dotyczy kompleksowych realizacji jak i doposażeń, serwisu czy doradztwa w wymienionym obszarze naszej aktywności. Typowy obiekt realizowany przez naszą firmę to: hotel, pensjonat, zajazd, restauracja, karczma, dom weselny, bar, pub, pizzeria, stołówka, kantyna, jadłodajnia, sklep spożywczy (w tym stoiska mięsne, nabiałowe), cukiernia, piekarnia. Nasz personel to grupa ludzi z kilkunastoletnim doświadczeniem uwieńczonym wieloma sukcesami w branży, samodzielnych, dynamicznych z wieloma pomysłami na coraz lepszą obsługę Państwa - jako najważniejszego klienta.

Od 2007 roku działamy pod marką Senso Gastro, rozwijając działalność na cały kraj. Współpracujemy z renomowanymi firmami z branży. Nasi Partnerzy to przede wszystkim firmy krajowe z utrwaloną i znaną marką, a dzięki podpisanym umowom są przez nas do Państwa dyspozycji. Jesteśmy również dystrybutorem producentów zagranicznych - włoskich, niemieckich, holenderskich i innych, których wysokiej jakości produkt nie znajduje krajowego zamiennika.

Zapraszamy do zwiedzenia naszego portalu, gdzie bliżej zapoznają się Państwo z naszą firmą.

15-11-2021   Stalgast - promocja do 30-12-2021
14-01-2021   Meble technologiczne 24H DM
14-01-2021   Higiena Dora Metal- PROMOCJA DM
02-12-2019   Promocja DORA METAL - szafy chłodnicze
05-11-2018   SENSO RENTAL
zobacz wszystkie
Nasza oferta zobacz całą ofertę
Piece konwekcyjno-parowe
Piece cukiernicze
Zmywarki gastronomiczne
Urządzenia chłodnicze
Meble nierdzewne
Obróbka termiczna
Obróbka mechaniczna
Wyposażenie pizzerii
Wyposażenie baru
Przechowywanie i transport
Garnki i przybory kuchenne
Higiena


 

 
O firmie Oferta Realizacje Do pobrania Kontakt Porady Promocje